Satysfakcja klienta i rozwoj przedsiebiorstwa

Wraz ze koleją trybu bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, niejednokrotnie jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby robimy w pobliskich sklepach czy dyskontach, i po większe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie jeździmy do dużych sklepów, w których możemy kupić dosłownie wszystko. Począwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki higieniczne i higien, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu dodatkowo możemy „świeże” warzywa, owoce i mięso. A czy by na pewno świeże? Tej gwarancje nie posiadać nie będziemy biorąc mięso w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, motywując do obrotu. I jeżeli market doda do tego strasznie atrakcyjną cenę mięso płynie z półek a wyłącznie nieliczni zastanowią się i … wyjdą do hurtowni mięsa. Tak można zdecydować się na taki kup w markecie, lecz to konkretna okazja, piękna sztuka mięsa w kuszącej cenie. Przyjeżdżamy do domu, i tam mięsko już tak apetycznie i lekko nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem dostępnym w sklepach czy dyskontach jest znaczna. Przede każdym dlatego, że żadna hurtownia ciała nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez jaki może zapomnieć dobrą opinię, klientów oraz dochód. Kolejna sprawę, hurtownia kupując mięso uważa go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A jeśli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej zbyt jest dany. A nawet wyższe niż w hipermarketach wartości nie są w okresie zniechęcić klientów do kupowania mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie z pewnością pozytywnie wpłynie na własne zdrowie.

Biorąc pod opiekę powyższe niekwestionowanym sprzedaje się zwycięstwo hurtowni mięsa nad braniem go w trudnych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i cenie odżywcze to kwestie, które tracą się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.