Program dla firm fiat

PC Market firmy Insoft toż głównie podatny program, zarówno dla młodszego sklepu jak i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w obrębie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju firmy można ustawiać ją o nowe moduły. PC Market jest bliskim w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez swoich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek okresie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile posiada Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program opisze jaką suma pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród poradzie kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najlepszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i zrozumiały w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest prosty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a i wszystkiego rodzaju sprzętem, który można napotkać w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.