Krajalnica w szufladzie

posnet bingo

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak również przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klas Krajalnica została uszyta z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Materiały z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje wyjątkowo urządzona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko jak uważa się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.